שאלות כלליות

למה כדאי לי לבחור במוסטלה?

  • מוסטלה הינה החברה הראשונה בעולם שחקרה את מאפייניו הייחודיים של עור התינוק וצרכיו מגיל לידה והיא מבצעת מחקרים דרמטולוגים כבר למעלה מ-60 שנה
  • למוסטלה מגוון של מוצרים חדשניים, המעניקים חוויית שימוש נעימה, מגנים על העור העדין של התינוק והילד ושומרים על הלחות שבו. המוצרים בטוחים לשימוש לתינוקות מיום היוולדם (מלבד פגים)
  • פיתוח המוצרים מבוצע על ידי צוות מקצועי, בפיקוח רופאי עור וילדים ובאמצעות מחקרים מעמיקים, בדיקות יעילות ושביעות רצון מהשימוש
  • מוסטלה הוא המותג מספר 1 במכירות בבתי מרקחת באירופה בקטגוריית טיפוח העור לתינוקות 1
  • החברה נותנת עדיפות לשימוש ברכיבים שמקורם מהטבע ולשמירה על הסביבה

1 IQVIA - Pharmatrend Database - Baby Hygiene and Care market in pharmacy - MAT September 2018 - in volume & value, In France, Italy, Spain & Belgium.

מדוע חשוב להשתמש במוצרים ייעודיים לעור התינוק?

עור התינוק, אשר נראה יפה ומושלם, הוא עדין ושברירי. לכן, הוא זקוק כבר מרגע הלידה למוצרי טיפוח שיספקו לו לחות יומיומית והגנה לטווח הארוך. העור אינו רק שכבת הגנה חיונית לבריאות, אלא גם ערוץ דרכו אנו חווים רגשות ואינטראקציה עם העולם שסביבנו מאחר והוא מקושר עם שלושת החושים - מישוש, ריח וראיה. 

מה מיוחד בפטנט סוכר האבוקדו שיש במוצרי מוסטלה?

סוכר האבוקדו (Avocado Perseose) הוא תרכובת ייחודית, מוגנת פטנט, המופקת מפרי האבוקדו ומותאמת לעור התינוק. מחקרים שערכה חברת מוסטלה גילו כי הרכיב של סוכר האבוקדו מחזק את שכבת ההגנה של העור ומעשיר אותו בלחות.

מה היתרונות במשחת ההחתלה של מוסטלה?

משחת ההחתלה של מוסטלה מכילה קומפלקס רכיבים ייחודי בעל אפקט משולש:

1. מניעה

2. הרגעה

3. טיפול בתפרחת חיתולים.

המשחה נבדקה דרמטולוגית והינה היפואלרגנית, ללא בישום וללא חומרים משמרים.

למשחת ההחתלה מרקם נעים ונוח למריחה והיא מתאימה לשימוש יומיומי.

כיצד ניתן לדעת כי המוצרים מתאימים לתינוק שלי?

מוסטלה הינה החברה הראשונה בעולם שערכה מחקר על עור תינוקות החל מגיל לידה. על בסיס המחקרים החברה מתאימה ומפתחת את מגוון מוצריה הבטוחים לשימוש לתינוקות מיום היוולדם (מלבד פגים). פיתוח המוצרים מבוצע על ידי צוות מקצועי ומבוסס על מחקרים מעמיקים, בדיקות יעילות ושביעות רצון.

באילו מוצרים מומלץ להצטייד לקראת הלידה?

אנו ממליצים להצטייד מראש במוצרים הבסיסיים הנחוצים לטיפוח עור התינוק העדין מיד לאחר לידתו ולשמירה על הלחות שבו, כמו משחת החתלה, קרם גוף וג'ל רחצה לגוף ולשיער. בנוסף, שמפו הקצף הייחודי של מוסטלה מומלץ לשימוש יומיומי החל מהאמבטיה הראשונה למניעת קשקשים וקרקפת יבשה. עם הזמן וככל שהתינוק גדל, ניתן להתאים לו מוצרי טיפוח וטיפול נוספים בהתאם לסוג העור שלו.

היכן ניתן לרכוש את מוצרי מוסטלה?

ניתן לרכוש את המוצרים ברשתות הפארם, בחנויות המתמחות במוצרי תינוקות, בבתי מרקחת פרטיים, בבתי מרקחת של קופות החולים ובמגוון אתרי מכר באינטרנט.

אם אני רוצה מידע נוסף?

אנא פנה למוקד שירות הצרכנים 1-800-250-255

הזמנות באתר

תוך כמה זמן אקבל את ההזמנה שלי?

באופן עקרוני, המשלוח צפוי להגיע תוך 5-7 ימי עסקים מרגע השלמת ההזמנה (כלומר האישור מחברת כרטיסי האשראי על קבלת התשלום), למעט ישובים מרוחקים, להלן לינק לרשימת הישובים וזמני החלוקה: רשימת ישובים וזמני חלוקה.

במשלוח שהגיע חסרים פריטים או שאינו מתאים להזמנה - מה אפשר לעשות?

בכל מקרה של תקלה במשלוח או חוסר שביעות רצון, אנא צרו איתנו קשר במוקד שירות צרכנים בטלפון: 03-9373200 בשעות פעילות המוקד ימים א'-ה' בין השעות: 09:00-14:00  ו/או במייל: info@mustela.co.il

פרטיות וגלישה בטוחה

האם הקנייה באתר מאובטחת?

מערכת האתר מאובטחת בתקן SSL כנהוג באתרי מסחר אלקטרוניים. מובהר כי פרטי כרטיסי האשראי אינם נאגרים במערכת.

האם המידע האישי שלי נשמר באתר?

הפרטים נשמרים במאגרי המידע של ניאופרם (כמפורט בהרחבה בתנאי השימוש) בהתאם לחוק הגנת הפרטיות, התשמ"א - 1981.

האם נעשה שימוש בקוקיז (cookies) באתר?

כן. באתר נעשה שימוש בקוקיז כדי לשפר את חווית הגלישה של המשתמשים. השימוש בקוקיז מאפשר לאתר לספק שירות מהיר ויעיל וכן איסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר. הוא יחסוך ממך את הצורך להזין את פרטיך האישיים בכל פעם בעתיד.