שאלות ותשובות

למה כדאי לי לבחור במוסטלה?

  • מוסטלה הינה החברה הראשונה בעולם שחקרה את מאפייניו הייחודיים של עור התינוק וצרכיו מגיל לידה והיא מבצעת מחקרים דרמטולוגים כבר למעלה מ-60 שנה
  • למוסטלה מגוון של מוצרים חדשניים, המעניקים חוויית שימוש נעימה, מגנים על העור העדין של התינוק והילד ושומרים על הלחות שבו. המוצרים בטוחים לשימוש לתינוקות מיום היוולדם (מלבד פגים)
  • פיתוח המוצרים מבוצע על ידי צוות מקצועי, בפיקוח רופאי עור וילדים ובאמצעות מחקרים מעמיקים, בדיקות יעילות ושביעות רצון מהשימוש
  • מוסטלה הוא המותג מספר 1 במכירות בבתי מרקחת באירופה בקטגוריית טיפוח העור לתינוקות 1
  • החברה נותנת עדיפות לשימוש ברכיבים שמקורם מהטבע ולשמירה על הסביבה

1 IQVIA - Pharmatrend Database - Baby Hygiene and Care market in pharmacy - MAT September 2018 - in volume & value, In France, Italy, Spain & Belgium.

מדוע חשוב להשתמש במוצרים ייעודיים לעור התינוק?

עור התינוק, אשר נראה יפה ומושלם, הוא עדין ושברירי. לכן, הוא זקוק כבר מרגע הלידה למוצרי טיפוח שיספקו לו לחות יומיומית והגנה לטווח הארוך. העור אינו רק שכבת הגנה חיונית לבריאות, אלא גם ערוץ דרכו אנו חווים רגשות ואינטראקציה עם העולם שסביבנו מאחר והוא מקושר עם שלושת החושים - מישוש, ריח וראיה. 

מה מיוחד בפטנט סוכר האבוקדו שיש במוצרי מוסטלה?

סוכר האבוקדו (Avocado Perseose) הוא תרכובת ייחודית, מוגנת פטנט, המופקת מפרי האבוקדו ומותאמת לעור התינוק. מחקרים שערכה חברת מוסטלה גילו כי הרכיב של סוכר האבוקדו מחזק את שכבת ההגנה של העור ומעשיר אותו בלחות.

מה היתרונות במשחת ההחתלה של מוסטלה?

משחת ההחתלה של מוסטלה מכילה קומפלקס רכיבים ייחודי בעל אפקט משולש:

1. מניעה

2. הרגעה

3. טיפול בתפרחת חיתולים.

המשחה נבדקה דרמטולוגית והינה היפואלרגנית, ללא בישום וללא חומרים משמרים.

למשחת ההחתלה מרקם נעים ונוח למריחה והיא מתאימה לשימוש יומיומי.

כיצד ניתן לדעת כי המוצרים מתאימים לתינוק שלי?

מוסטלה הינה החברה הראשונה בעולם שערכה מחקר על עור תינוקות החל מגיל לידה. על בסיס המחקרים החברה מתאימה ומפתחת את מגוון מוצריה הבטוחים לשימוש לתינוקות מיום היוולדם (מלבד פגים). פיתוח המוצרים מבוצע על ידי צוות מקצועי ומבוסס על מחקרים מעמיקים, בדיקות יעילות ושביעות רצון.

באילו מוצרים מומלץ להצטייד לקראת הלידה?

אנו ממליצים להצטייד מראש במוצרים הבסיסיים הנחוצים לטיפוח עור התינוק העדין מיד לאחר לידתו ולשמירה על הלחות שבו, כמו משחת החתלה, קרם גוף וג'ל רחצה לגוף ולשיער. בנוסף, שמפו הקצף הייחודי של מוסטלה מומלץ לשימוש יומיומי החל מהאמבטיה הראשונה למניעת קשקשים וקרקפת יבשה. עם הזמן וככל שהתינוק גדל, ניתן להתאים לו מוצרי טיפוח וטיפול נוספים בהתאם לסוג העור שלו.

היכן ניתן לרכוש את מוצרי מוסטלה?

ניתן לרכוש את המוצרים ברשתות הפארם, בחנויות המתמחות במוצרי תינוקות, בבתי מרקחת פרטיים, בבתי מרקחת של קופות החולים ובמגוון אתרי מכר באינטרנט.

אם אני רוצה מידע נוסף?

אנא פנה למוקד שירות הצרכנים 1-800-250-255