אודות מוסטלה

נעים להכיר! אנחנו מוסטלה

העור הוא לא רק שכבת הגנה חיונית לבריאות, הוא גם ערוץ דרכו אנו חווים רגשות ואינטראקציה עם העולם שסביבנו, מאחר והוא מקושר עם שלושת החושים מישוש, ריח וראיה.
מסיבה זו, טיפוח עור האם והתינוק עומד במרכז המחקר של חברת מוסטלה כבר 70 שנה.
מוסטלה, מותג המיוצר על ידי מעבדות EXPANSCIENCE שבצרפת, הוא המותג מספר 1 במכירות בבתי מרקחת באירופה בקטגוריית טיפוח העור לתינוקות1.
אנו מציעים מגוון של מוצרים חדשניים ובטוחים לשימוש, אשר מגנים ושומרים על העור העדין של התינוק, הילד, האימהות הטריות והאימהות שבדרך.

היתרונות של מוסטלה:

  1. מחקר דרמטולוגי מתמשך
  2. יעילות מוכחת תחת השגחה רפואית
  3. הגנה מובטחת במהלך ההריון ומגיל לידה (מלבד פגים)
  4. מתן עדיפות לרכיבים שמקורם בטבע
  5. חווית שימוש נעימה
  6. כיבוד בני האדם והסביבה


מוצרי מוסטלה משווקים על ידי חברת ניאופרם מוצרי צריכה, העוסקת בפיתוח, ייצור,
שיווק ומכירה של מוצרי צריכה, מזון ותרופות ללא מרשם ופועלת בקטגוריות ותחומים מגוונים, כמו: דרמו-קוסמטיקה, תינוקות וילדים, גיל שלישי, תוספי תזונה, היגיינה ועוד. ניאופרם ביססה את מעמדה המוביל בשוק מוצרי הצריכה הישראלי במשך עשרות שנים של פעילות והצלחות הכוללות, בין היתר, השקה ושיווק של מותגי צריכה בין לאומיים שהפכו להיות מובילי קטגוריה בישראל, כדוגמת צנטרום, אדויל, ליסטרין וסימילאק.

ניאופרם מוצרי צריכה הינה חלק מקבוצת ניאופרם, המתמחה ומובילה במתן פתרונות משולבים וחדשניים בתחום הבריאות ושיפור איכות החיים. הקבוצה מפתחת, מייצרת, משווקת ומפיצה תרופות מרשם, תרופות ללא מרשם, מוצרי צריכה וציוד ומכשור רפואי.


1 IQVIA - Pharmatrend Database - Baby Hygiene and Care market in pharmacy - MAT September 2018 - in volume & value, In France, Italy, Spain & Belgium.